Toen Ryan Lochte bekende dat hij wel eens in het zwembad durfde te urineren, moest heel de wereld grinniken. Ook Michael Phelps droeg zijn steentje bij, waardoor zwemmen nu voor eeuwig een 'vies' kantje heeft. Maar nu gaat Lochte nog verder.
Lochte, die al 11 gouden medailles verzamelde op de Olympische Spelen, waarvan vijf in Londen, maakte een video in samenwerking met de website Funny or Die waarin hij meer uitleg geeft over zijn plasgedrag.
Zo raad hij iedereen aan om wel te plassen, maar voor de grote boodschap toch maar een andere lokatie te zoeken. Het zwembad is volgens hem ook "het grootste en duurste toilet dat er bestaat".
Sporters die tijdens hun activiteiten openlijk urineren, ook dat kennen wij in België. Vraag dat maar eens aan onze Ingeborg Marx, die op de Olympische Spelen in Sydney (2000) in haar broek deed tijdens het gewichtheffen. (KA)
Voor de volledigheid: de beide video's.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties