Emma Heesters heeft een leuke vakantiefoto gedeeld waarop ze in bikini van de zon geniet. “Wat ben jij toch mooi,” reageren veel van haar volgers lovend.
Emma verbleef op het zonovergoten Mallorca. Met temperaturen rond de 30 graden is het meer dan logisch dat de 28-jarige zangeres – bekend van ‘Rendez-vous’, ‘Zwaartekracht’ en recenter ‘Dat hadden wij moeten zijn’ (met Maksim) – haar bikini's uit de kast heeft gehaald.
Op Instagram deelde ze een foto waarop ze aan het zonnebaden is op een boot. De reacties van haar volgers zijn heel enthousiast. Iemand schrijft: "Wat een prachtlijf!" Een andere volger reageert: "De Keizerin van Mallorca!" Alleen maar superlatieven dus, en terecht!
Volgtip: Meer gratis zien en lezen?
Liefhebbers van prachtige dames en ander opvallend nieuws raden we ook aan om lid te worden van onze gratis en gloednieuwe Instagram-pagina om nog meer mooie (Vlaamse) dames en exclusieve content te bewonderen. Dat doe je hier.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties