https s3 newsifier 2024 08 05t170410359 News
https s3 newsifier 2024 08 05t170410359
News

Zeehond in de binnenstad van Gent werkt op z'n gemak een karper naar binnen

Mensen die naar de Gentse feesten zijn geweest, hoeven niet te twijfelen aan wat er in hun drankje heeft gezeten; een zeehond was daadwerkelijk op bezoek in de binnenstad van Gent.

De brandweer en Sea Life Blankenberge riepen niet voor niets op om het dier met rust te laten. Zeehonden zijn geen aaibare dieren en hebben scherpe tanden en nagels. De zeehond is via de sluizen in Gent terechtgekomen.

Deze nieuwsgierige dieren volgen vaak boten, en waarschijnlijk is deze bijzondere bezoeker zo in het binnenland beland. Je hoeft geen medelijden met het diertje te hebben, want het kan prima voor zichzelf zorgen. Af en toe een lekker karpertje oppeuzelen en dan weer weg!

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties