De meesten onder ons kregen wel eens een boete in de bus wegens te snel rijden, nietwaar? Maar tegen deze Vlaamse dame kan niemand van ons op (alleszins dat hopen we toch).
Te wijten aan... verstrooidheid
Een gepensioneerde arts heeft immers een indrukwekkend aantal verkeersboetes verzameld, voornamelijk voor snelheidsovertredingen. De vrouw pleitte dat haar gedrag te wijten was aan verstrooidheid.
"Ik doe het niet expres. Het lukt me gewoon niet om me aan de snelheidslimiet te houden," verklaarde ze volgens Het Nieuwsblad in de rechtbank. Ze gaf ook aan dat ze het vooral lastig vond op de E40, waar geen kruispunten of stoplichten zijn om haar te doen vertragen.
13.080 euro aan boetes
De politierechtbank behandelde maar liefst 32 zaken van de vrouw, iets wat de rechter nog nooit eerder had meegemaakt. In totaal moet ze 13.080 euro aan boetes betalen voor haar overtredingen.
(Bron: Het Nieuwsblad en Redactie 24 - Intropic: Screen grab YouTube)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties