Indien er in Vlaanderen ooit nog een Big Brother wordt georganiseerd, kan je maar beter op je hoede zijn. Niet omwille van de zoveelste lading halve zolen die op je afkomt, wel omdat de grenzen bij de programmamakers zelf zwaar vervagen.
In Denemarken zaten de kijkcijfers wat in een dip, dus besloten ze de kandidaten te dwingen uit de kleren te gaan: "Ofwel nu uit de kleren, ofwel ben je genomineerd". En zoals het de gemiddelde deelnemer vergaat, gingen ze behoorlijk vlot uit de kleren.
Ook in andere landen is dezelfde trend op te merken: Big Brother is ondertussen verworden tot 'Big Voyeur', voor zover dat nog niet het geval was. En als we dan toch de voyeur moeten uithangen, mag de deelneemster uit Duitsland ook eens voor onze camera komen poseren. Of die van Finland. De voornaamste conclusie: mannen zijn in een Big Brother huis zoiets als pornoacteurs: je moet ze er bij nemen, maar uiteindelijk draait het toch om de dames. (KA)
Big Brother Brazilië:
Big Brother Duitsland:
Je kan er ook gewoon een stripster insteken, nog handiger:
Big Brother Finland:
Big Brother Australië maakte een heel item rond het thema 'naakt douchen':
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties